!
2022-10-04

Aiškėja „Vilnius Open by kevin.“ turnyro tvarkaraštis: lietuviški akcentai – nuo pirmosios dienos

Iki pirmojo Lietuvoje ATP „Challenger“ serijos turnyro „Vilnius Open by kevin.“ pradžios lieka kiek daugiau nei 10 dienų. Teniso profesionalų asociacija (ATP) kartu su turnyro organizatoriais pateikia pirmuosius varžybų Vilniuje štrichus.

 

Atranka ir burtai

 

„Vilnius Open by kevin.“ atrankos ir pagrindinio turnyro burtai bus traukiami spalio 15 d. 18 val. Tik ištraukus burtus bus sudarytas ir paskelbtas pirmosios turnyro dienos tvarkaraštis.

 

Spalio 16 d., sekmadienį, vyks 12 atrankos turnyro, kurio dalyviai kausis dėl šešių kelialapių į pagrindines varžybas, pirmojo rato dvikovų. Atrankos turnyre iš viso varžysis 24 tenisininkai, o vardiniai kvietimai į atranką atiteko ir lietuviams Tadui Babeliai, Juliui Tverijonui ir Tomui Vaišei. Mačai sekmadienį prasidės nuo 10.30 val.

 

Turnyro atranka šešiais finaliniais susitikimais bus baigta pirmadienį, spalio 17 d.

 

Pagrindinės varžybos

 

Šią dieną į kovą stos ir pirmieji pagrindinio turnyro dalyviai, tarp kurių bus ir lietuviai Ričardas Berankis, Vilius Gaubas, Edas Butvilas bei Ainius Sabaliauskas.

 

Pirmojo, antrojo ratų, ketvirtfinalio ir pusfinalio susitikimai kasdien prasidės nuo 11 val. Numatyta, kad pirmojo rato dvikovos, kuriose žais Lietuvos tenisininkai, spalio 17 ir 18 d. prasidės ne anksčiau 18 val.

 

Pirmo ir antro vienetų turnyro rato susitikimai bus žaidžiami dviejuose „SEB arenos“ kortuose, o nuo ketvirtfinalio etapo visos dvikovos vyks centriniame „SEB arenos“ korte.

 

Dvejetų turnyro kovos startuos spalio 19 d., trečiadienį. Jose varžysis R. Berankio ir E. Butvilo bei V. Gaubo ir jo trenerio Guillermo Garcia-Lopezo duetai, gavę vardinius organizatorių kvietimus.

 

Lemiami susitikimai

 

Pirmasis vienetų turnyro pusfinalis startuos spalio 22 d., šeštadienį, 11 val. Iš karto po jo seks antroji pusfinalio dvikova, kuriai pasibaigus prasidės dvejetų turnyro finalas.

 

Vienetų turnyro finalo pradžia – spalio 23 d., sekmadienį, 13 val.

 

„Vilnius Open by kevin.“ prizų fondą sudaro 45 730 eurų, o nugalėtojui kartu su piniginiu prizu atiteks ir 80 ATP reitingo taškų.

 

Visos naujienos