!
2022-10-11

„Vilnius Open by kevin.“ atrankoje T. Babelį keičia P. Vaitiekūnas

Lietuvos tenisininkas Tadas Babelis dėl peties traumos traukiasi iš ATP „Challenger“ serijos turnyro „Vilnius Open by kevin.“ atrankos. Jo vietą varžybų kvalifikacijoje užims kitas lietuvis Pijus Vaitiekūnas.

 

Devyniolikmetis P. Vaitiekūnas užima 1802-ą ATP reitingo vietą. Turnyro atrankoje, kuri prasidės spalio 16 dieną, dalyvaus dar du Lietuvos tenisininkai – Julius Tverijonas ir Tomas Vaišė.

 

„Vilnius Open by kevin.“ spalio 16-23 dienomis vyks Vilniaus „SEB arenoje“. Į pagrindinį turnyrą pagal turimą ATP reitingą pateko Ričardas Berankis, o vardinius kvietimus turnyro organizatoriai skyrė Viliui Gaubui, Edui Butvilui ir Ainiui Sabaliauskui.

 

„Vilnius Open by kevin.“ atrankos ir pagrindinio turnyro burtai bus traukiami spalio 15 d. 18 val. Tik ištraukus burtus bus sudarytas ir paskelbtas pirmosios turnyro dienos tvarkaraštis.

 

Spalio 16 d., sekmadienį, vyks 12 atrankos turnyro, kurio dalyviai kausis dėl šešių kelialapių į pagrindines varžybas, pirmojo rato dvikovų. Atrankos turnyre iš viso varžysis 24 tenisininkai, tarp kurių ir jau minėti Pijus Vaitiekūnas, Julius Tverijonas ir Tomas Vaišė. Mačai sekmadienį prasidės nuo 10.30 val.

 

Turnyro atranka šešiais finaliniais susitikimais bus baigta pirmadienį, spalio 17 d.

 

Šią dieną į kovą stos ir pirmieji pagrindinio turnyro dalyviai, tarp kurių bus ir lietuviai Vilius Gaubas, Edas Butvilas bei Ainius Sabaliauskas, o Ričardas Berankis savo pasirodymą pradės antradienį.

 

Turnyro prizų fondą sudaro 45 730 eurų, o nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų.

Visos naujienos