!
2022-10-21

„Vilnius Open by kevin.“: paaiškėjo vienetų pusfinalių ir dvejetų finalo dalyviai

Turkijos tenisininkas Cemas Ilkel (ATP-416) tapo pirmuoju Vilniaus „SEB arenoje“ vykstančio ATP „Challenger“ serijos turnyro „Vilnius Open by kevin.“ vienetų varžybų pusfinalio dalyviu. Šiandien vykusiame ketvirtfinalio susitikime C. Ilkel 7:5 6:3 įveikė prancūzą Laurentą Lokoli (ATP-204).

 

„Gana atsargiai pradėjau susitikimą, žinojau, kad mano varžovas žaidžia greitą, aktyvų tenisą, daug atakuoja. Tikėjausi, kad sulauksiu savo galimybių, galbūt ir jo klaidų. Taip ir atsitiko. Džiaugiuosi, kad galėjau tuo pasinaudoti. Apibendrindamas galiu pasakyti, kad sužaidžiau tikrai kokybišką susitikimą“, – po mačo sakė Turkijos tenisininkas.

 

Tai buvo jau penktoji C. Ilkel pergalė Vilniuje. „Vilnius Open by kevin.“ turnyrą jis pradėjo dar atrankos varžybose.

 

„Fiziškai kol kas jaučiuosi tikrai neblogai, nors savaitė gavosi ilga. Tikiuosi, kad iki rytojaus sugebėsiu atgauti jėgas, kurių, suprantama, su kiekviena diena vis mažiau. Kita vertus, sąlygos žaidėjams Vilniuje yra tiesiog idealios. Daug treniruočių kortų, viešbutis ir restoranas – čia pat arenoje. Tai padeda lengviau planuotis dieną“, – teigė turkas.

 

Jo varžovu pusfinalyje bus prancūzas Danas Added (ATP-325), kuris 7:5, 6:3 įveikė penktą turnyro raketę slovaką Luką Kleiną (ATP-170).

 

Kitame ketvirtfinalio susitikime Viktoras Durasovičius (ATP-393) iš Norvegijos per vos 45 minutes 6:1 6:1 sutriuškino prancūzą Antoiną Escoffier (ATP-214). Norvego varžovas pusfinalyje bus Italijos tenisininkas Mattia Bellucci (ATP-186), užtikrintai 6:1, 6:3 pranokęs čeką Zdeneką Kolarą (ATP-242).

 

 

Šiandien „SEB arenoje“ vyko ir dvejetų turnyro pusfinaliai.

 

Monako atstovas Romainas Arneodo ir austras Samas Weissbornas 6:1 6:4 įveikė italus Jacopo Berrettinį ir Lucą Potenzą. Jų varžovais finale bus D. Added ir Theo Arribage iš Prancūzijos, 6:4 7:6 (7:3) įveikę italus Julianą Ocleppo ir Stefano Travaglią.

 

Šeštadienį „Vilnius Open by kevin.“ vyks vienetų turnyro pusfinaliai, o taip pat ir lemiama dvejetų turnyro dvikova. Vienetų pusfinalių pradžia – 11 val., o 15 val. prasidės dvejetų turnyro finalas. Finalinis vienetų varžybų mačas – sekmadienį nuo 13 val.

 

„Vilnius Open by kevin.“ turnyro prizų fondą sudaro 45 730 eurų, o nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų.

 

Visos naujienos