!
2022-10-20

„Vilnius Open by kevin.“ turnyras liko be lietuvių

„Vilnius Open by kevin.“ turnyras liko be lietuvių – kovingumą pademonstravęs Ričardo Berankio ir Edo Butvilo duetas dvejetų varžybų ketvirtfinalyje vis tik turėjo pripažinti italų pranašumą. Jacopo Berrettini ir Luca Potenza 1 val. ir 29 min. trukusį susitikimą laimėjo rezultatu 6:4, 7:5.

 

Antrajame sete atsilikdami 2:5 mūsiškiai laimėjo tris geimus iš eilės ir grąžino intrigą. Vis tik tuomet italams pavyko atlikti „break’ą“ ir savo padavimais užbaigti mačą.

 

J. Berrettini ir L. Potenza pusfinalyje kovos prieš antrąją dvejetų turnyro porą austrą Samą Weissborną ir Romainą Arneodo iš Monako. Kitame pusfinalyje varžysis prancūzų duetas Danas Addedas ir Theo Arribage’as bei italai Julianas Ocleppo ir Stefano Travaglia.

 

Dvejetų varžybų pusfinaliai vyks penktadienį, o lemiamas mačas – šeštadienį 15 val.

 

 

R. Berankiui (ATP-131) nepavyko iškopti ir į vienetų varžybų ketvirtfinalį. Antrame rate lietuvis po itin atkaklios kovos 5:7 6:7 (5:7) nusileido prancūzui D. Addedui (ATP-325).

 

„Vilnius Open by kevin.“ ketvirtfinalyje jo varžovu bus Slovakijos tenisininkas Lukas Kleinas (ATP-170), aštuntfinalyje 6:0 7:5 įveikęs italą Stefano Travaglią (ATP-316).

 

Į turnyro ketvirtfinalį taip pat pateko čekas Zdenekas Kolaras (ATP-242), italas Mattia Bellucci (ATP-186), prancūzas Laurent Lokoli (ATP-204) ir turkas Cemas Ilkelis (ATP-416). Jie prisijungė prie jau trečiadienį tarp 8 geriausių turnyro žaidėjų prasibrovusių norvego Viktoro Durasovičiaus (ATP-393) ir prancūzo Antoino Escoffier (ATP-214).

 

Visi ketvirtadienio rezultatai:

 

 

„Vilnius Open by kevin.“ turnyro prizų fondą sudaro 45 730 eurų, o nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų.

Visos naujienos