!
2022-10-14

Aiškūs visi ATP „Challenger“ turnyro „Vilnius Open by kevin.“ dalyviai

Penktadienį, spalio 14 d., 16 val. suėjo terminas, iki kurio į „Vilnius Open by kevin.“, pirmąjį ATP „Challenger“ turnyrą Lietuvoje, užsiregistravę žaidėjai galėjo išsibraukti iš jo. Visgi didelių pakitimų galutiniame turnyro dalyvių sąraše, lyginant jį su užsiregistravusių tenisininkų sąrašu, nėra. Į Vilnių neatvyks vienintelis Arthuras Cazaux (ATP-291) – Prancūzijos tenisininką sustabdė trauma. Į jo vietą pateko atrankos dvikovų išvengęs ukrainietis Vitaliy Sachko (ATP-315).

 

Aukščiausius ATP reitingus „SEB arenoje“ vyksiančiame turnyre turės čekas Tomašas Machač (ATP-108), lietuvis Ričardas Berankis (ATP-128), italas Gianluca Mager (ATP-167) ir slovakas Lukašas Klein (ATP-180).

 

Šeštadienį 18 val. bus traukiami atrankos ir pagrindinio turnyro burtai, po kurių paaiškės ne tik Lietuvos tenisininkų varžovai, tačiau ir pirmosios turnyro dienos, kuomet bus žaidžiami atrankos susitikimai, tvarkaraštis. Lietuvos teniso gerbėjai sekmadienį „SEB arenoje“ turės galimybę palaikyti kvalifikaciniame turnyre startuosiančius Julių Tverijoną, Tomą Vaišę ir Pijų Vaitiekūną.

 

Pagrindiniame turnyre žais 4 Lietuvos tenisininkai – Ričardas Berankis į jį pateko su dabartiniu savo ATP reitingu, o Viliui Gaubui, Edui Butvilui ir Ainiui Sabaliauskui turnyro organizatoriai įteikė vardinius kvietimus. Jau žinoma, kad R. Berankis savo pirmojo rato susitikimą žais antradienį.

 

Į Vilnių atvyks ir geriausias Latvijos tenisininkas buvusi 10-oji pasaulio raketė Ernests Gulbis (ATP-299).

 

Prie 24 jau aiškių pagrindinio turnyro dalyvių prisidės dar 8 – šešios vietos bus skirtos stipriausiems atrankos turnyro žaidėjams, o dvi – tenisininkams, kurie turėtų žaisti turnyro atrankoje, tačiau to negali padaryti, nes kovoja tokio pat lygio turnyro, prasidėjusio savaite anksčiau, pusfinalyje arba finale.

 

Turnyro atrankos varžybos Vilniaus „SEB arenoje“ vyks spalio 16-17 dienomis. Pagrindinis turnyras ten pat startuos spalio 17 dieną, o vienetų finalas bus žaidžiamas spalio 23 dieną.

 

„Vilnius Open by kevin.“ prizų fondą sudaro 45 730 eurų, o nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų.

Visos naujienos