!
2022-10-15

Ištraukti „Vilnius Open by kevin.“ burtai: pirmame rate – R. Berankio ir A. Sabaliausko dvikova

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-128) pirmame ATP „Challenger“ serijos turnyro „Vilnius Open by kevin.“ rate turės peršokti puikiai pažįstamą barjerą – jo varžovu bus Ainius Sabaliauskas (ATP-1802). Tai paaiškėjo Vilniuje ištraukus „Vilnius Open by kevin.“ burtus. R. Berankio ir A. Sabaliausko akistata įvyks antradienį.

 

Vilius Gaubas (ATP-715) turnyro debiute susitiks su prancūzu Antoine Escoffier (ATP-211), o Edas Butvilas (ATP-1587) kovos prieš šveicarą Johaną Nikles (ATP-344). Įdomu, jog sėkmės atveju antrame turnyro rate lietuviai žaistų tarpusavyje.

 

Pirmoji turnyro raketė čekas Tomašas Machač (ATP-108) žais prieš norvegą Viktorą Durasovičių (ATP-354), o latvis Ernests Gulbis (ATP-300) – prieš neseniai per Daviso taurės varžybas Lietuvoje viešėjusį vengrą Mate Valkuszą (ATP-250).

 

Atrankos varžybose Pijui Vaitiekūnui (ATP-1802) pirmojo rato dvikovoje teks susikauti su marokiečiu Elliotu Benchetritu (ATP-400), Juliaus Tverijono laukia dvikova su čeku Davidu Poljaku (ATP-421), o Tomas Vaišė žais prieš antrąją atrankos turnyro raketę Turkijos tenisininką Cemą Ilkelį (ATP-362).

 

Atrankos turnyro dvikovos prasidės sekmadienį, 10.30 val. P. Vaitiekūnas centriniame „SEB arenos“ korte žais trečiąjį dienos mačą, o po jo į kortus žengs T. Vaišė ir J. Tverijonas.

 

 

Dvejetų turnyro pradžioje R. Berankio ir E. Butvilo dueto laukia susitikimas prieš čeką Zdeneką Kolarą ir Indijos tenisininką Divijų Sharaną. V. Gaubui ir jo treneriui Guillermo Garsia-Lopezui, buvusiai 22-ai pasaulio raketei, teks susikauti su italais Julianu Ocleppo ir Stefano Travaglia.

 

„Vilnius Open by kevin.“ prizų fondą sudaro 45 730 eurų, o nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų.

 

Turnyro atrankos varžybos „SEB arenoje“ Vilniuje vyks spalio 16-17 dienomis. Pagrindinis turnyras ten pat startuos spalio 17 dieną, o vienetų finalas bus žaidžiamas spalio 23 dieną.

 

Visos naujienos